Інформація про конференцію

Інформаційне повідомлення

про проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції
«Інфекційні хвороби в практиці лікаря-інтерніста: сучасні аспекти»,

30-31 травня 2018 року в м. Суми

 

Вельмишановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Інфекційні хвороби в практиці лікаря-інтерніста: сучасні аспекти», яка відбудеться 30-31 травня 2018 року в м. Суми. У рамках конференції буде проведено секцію молодих вчених.

Програма конференції присвячена обговоренню шляхів вирішення актуальних питань клінічної інфектології. Будуть розглядатися особливості перебігу інфекційних хвороб у сучасних умовах, діагностика і диференційна діагностика їх у дорослих і дітей; раціональне застосування антибактерійних, імунотропних, противірусних, дезінтоксикаційних засобів, регіональні та об’єктові рекомендації щодо раціональної антибіотикотерапії та дезінфекції тощо.

Пленарні та секційні засідання відбуватимуться в Сумському державному університеті.

До участі в конференції будуть запрошені науковці та лікарі різних спеціальностей: інфекціоністи, терапевти, педіатри, загальної практики-сімейної медицини, неврологи, реаніматологи тощо.

Всеукраїнська науково-практична конференція внесена до Реєстру з’їздів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2018 р., затверджена МОН України, посвідчення № 721 від 22 листопада 2017 р., видане УкрІНТЕІ. Запрошення від оргкомітету, згідно з вимогами існуючих директивних документів, є підставою для відрядження.

У дні роботи конференції відбудеться спеціалізована виставка медикаментів, медичного обладнання та інформаційних матеріалів.

Оргкомітет